Pokoje

W naszym obiekcie staramy się stworzyć warunki umożliwiające naszym gościom wypoczynek i regenerację sił podczas pobytu.
Każdy z hotelowych gości oprócz wynajętego pokoju ma dostęp do baru i restauracji serwującej smaczne posiłki, a także strefy wellness na preferencyjnych warunkach.

W naszej bazie noclegowej posiadamy 20 pokoi w tym pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe. Dostępne są także apartamenty składające się z 2 pokojowych pomieszczeń z sypialnią i częścią dzienną.

Hotel „Łuczyński” to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi.

Przy wcześniejszej informacji podczas dokonania rezerwacji jesteśmy w stanie dokonać aranżacji pokoi uwzględniającej „dostawki” sypialne dla dziecka.

W hotelu działa system dostępu do pokoi za pomocą zbliżeniowej karty, monitoring wizyjny obiektu, wypożyczalnia sprzętu użytkowego (suszarki, czajniki, żelazka etc.)

Internet
TV
Lodówka
Dostęp do strefy Wellness
Parking dla gości
Doba hotelowa
14:00 – 11:00

Pokój jednoosobowy Z ŁAZIENKĄ

Składa się z jednego pomieszczenia z podstawowym wyposażeniem hotelowym oraz łazienki z umywalką, toaletą i prysznicem
Cena ze śniadaniem: 100 zł

null

Internet
TV
Lodówka
Dostęp do strefy Wellness
Parking dla gości
Doba hotelowa
14:00 – 11:00
null

Pokój dwuosobowy Z ŁAZIENKĄ

Składa się z jednego pomieszczenia z podstawowym wyposażeniem hotelowym (do wyboru dwa łóżka pojedyncze lub jedno łóżko podwójne) oraz łazienki z umywalką, toaletą i prysznicem.
Cena ze śniadaniem: 150 zł

Pokój trzyosobowy Z ŁAZIENKĄ

Składa się z dwóch pomieszczeń z podstawowym wyposażeniem hotelowym (3 łóżka pojedyncze w 2 pomieszczeniach) oraz łazienki z umywalką, toaletą i prysznicem.

Cena ze śniadaniem: 210 zł

null

null

Pokój czteroosobowy Z ŁAZIENKĄ

Składa się z dwóch pomieszczeń z podstawowym wyposażeniem hotelowym (4 łóżka pojedyncze w 2 pomieszczeniach) oraz łazienki z umywalką, toaletą i prysznicem.

Cena ze śniadaniem: 260 zł

APARTAMENT Z ŁAZIENKĄ

Składa się z dwóch pomieszczeń tj. sypialni z łóżkiem podwójnym oraz pokoju dziennego. Do apartamentu przynależy łazienka z umywalką, toaletą i prysznicem.

Cena ze śniadaniem: 250 zł

null

Hotelowa restauracja

Pachnące pieczywo, świeże owoce, smaczne wędliny i przyjazna atmosfera.

Wiemy jak podczas pobytu poza domem przybliżyć Państwa do domowych klimatów własnej jadalni.

GALERIA ZDJĘĆ

zanim odwiedzicie nas osobiście
ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support